Kontakta oss

Styrelsen 2020

Ordförande: Pia Björkqvist

pia.bjorkqvist@edu.kokkola.fi

040 559 2654

Vice ordförande: Sofie Hahtokari

sofie.hahtokari@kronoby.fi

040 579 7206

Sekreterare: Marika Sandkulla

marika.sandkulla@luukku.com

040 754 6841

Friidrottssektionen 2020

Ordförande: Pia Björkqvist

pia.bjorkqvist@edu.kokkola.fi

040 559 2654

Vice ordförande: Maria Granholm

maria.granholm@luukku.com

040 726 8288

Sekreterare: Charlotta Viitasalo

charlotta.viitasalo@raniplast.com

040 754 6841

Skidsektionen 2021-2022

Ordförande: Antti Hahtokari

antti.hahtokari@km.kongsberg.com

0400 703358

Vice ordförande: Anders Forsberg

anders.forsberg@hpraniplast.com

050 3530411

Sekreterare: Sofie Hahtokari

sofie.hahtokari@kronoby.fi

040 579 7206